Suured kolmnurksed värvipliiatsid (12 tk) Heutink

Suured kolmnurksed värvipliiatsid on ergonoomilise kujuga ning sobivad hästi sõimeealistele lastele õige pliiatsihoiu õpetamiseks. Rohkem infot all…

7,50  (sis. KM)

Kohe laos saadaval

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUAC-E061280 Kategooriad, , Märksõna Brand:

Heutink kvaliteetsed suured värvipliiatsid on toodetud hoolsalt valitud värvipigmendist, millega saavutatakse suurepärane värvitoon ja -sügavus. Superkvaliteediga pliiatsite kolmurkne kuju muudab need ergonoomiliseks ning võimaldab väikestele lastele õpetada õiget pliiatsihoidu. Komplekti kuulub 12 suurt eelteritatud kolmnurkset värvipliiatsit, mis on pakendatud metallkarpi. Pliiatsite süsi on 5 mm. Lisaks paberile saab Heutink värvipliiatseid kasutada ka teistel pindadel nagu papp, puit ja tekstiil.

Vaata kõiki värvipliiatseid SIIT.

Pilt on illustreeriv! Pakendi disain võib erineda pildil olevast (uus disain).

Hollandi kvaliteetbränd Arts & Crafts by Heutink pakub laia valikut lastele ohutuid ja keskkonnasõbralikke kunstitarbeid, mis on loodud spetsiaalselt väikeste inimeste vajadusi silmas pidades. Taskukohane tooteseeria koosneb valdavalt multipakkidest, mis on mõeldud kunstivahendite soetamiseks õppeasutustele ja huvikoolidele, kuid sobivad suurepäraselt ka kodukasutuseks.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 16 × 18 × 2 cm
Märksõna

Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Seotud tooted