Telli

Suur magnetiline õppemäng “Mets” postriga

Suur magnetiline õppemäng “Mets” postriga õpetab tundma metsaelanikke ja taimestikku ning nende omavahelisi seoseid, toitumisharjumusi ja elupaiku.

259,95  (sis. KM)

Saadaval tellimisel

Tootega sobib kokku:

Suur magnetiline õppemäng "Mets" lisakomplekt

Suur magnetiline õppemäng "Mets" lisakomplekt sobib kasutamiseks koos sama sarja postri ja magnetitega. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUMUZ-SLM2-1 Kategooriad, , Bränd:

Magnetiline õppemäng „Mets” on mitmekülgselt kasutatav teabematerjal, mis aitab mõista metsa ja selle elanike elu ning omavahelisi suhteid. Õppemäng eeldab magnettahvli olemasolu (postri mõõdud 72 x 101 cm) ning koosneb kahest osast, mis on müügil eraldi.

Mäng põhineb Eesti loodusel ning siin leiduvatel loomadel ja taimedel. Mängu abiga saab õppida metsarindeid, taimede osi (lehed ja viljad), eluslooduse klasse, toiduahelaid, rööv- ja saakloomi, loomade toitumisharjumusi ja elupaiku. Lisaks saab käsitleda prügi ja keskkonna teemat ning õppida, kuidas metsas õigesti lõket teha ja loodust hoida.

Tõetruud magnetilised puitdetailid on kunstniku joonistatud, lõigatud laseriga vineerist välja ning värvitud ja lakitud nii, et neid tohib õuetingimustes kasutada (vihma eest varjus) ja niiske lapiga puhastada. Hoiustada soojas ja kuivas.

Komplekti kuulub metsateemaline poster (72 x 101 cm) ja 44 puidust magnetit (metsloomad ja nende beebid, metsas elavad linnud ja erinevad elupaigad jms).

NB! Karbi sisekaanel välja toodud detailidest ei ole magnetina: rohi, vana känd, koobas ja puuõõs. Antud detailid on illustratsioonidena postril.

NB! Kui toodet ei ole laos, võib tellimisaeg olla kuni 4 nädalat.

Sobib vanusele 3+ aastat.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 80 × 50 × 40 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

Suur magnetiline õppemäng Mets

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Suur magnetiline õppemäng “Mets” postriga” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted