Telli

Suur magnetiline õppemäng “Aed” lisakomplekt

Suur magnetiline õppemäng “Aed” lisakomplekt sobib kasutamiseks koos postri ja magnetite põhikomplektiga. Rohkem infot all…

199,95  (sis. KM)

Saadaval tellimisel

Kasutamiseks koos tootega:

Suur magnetiline õppemäng "Aed" postriga

Suur magnetiline õppemäng "Aed" postriga annab ülevaate aiatöödest ja -saadustest, laiendab sõnavara ja annab uusi teadmisi. Rohkem infot all...

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUMUZ-SLAE1-2 Kategooriad, , Bränd:

Suur magnetiline õppemäng “Aed” lisakomplekt on täiendav mitmekülgne eestikeelne õppematerjal suurele magnetilisele õppemängule “Aed”, mis annab kokkuvõtliku ülevaate kõigest aiaga seotust. Mäng põhineb Eesti loodusel ning siin kasvavatel taimedel.

NB! Käesoleva lisakomplekti kasutamine eeldab suure magnettahvli (90 x 120 cm) ja suure magnetilise õppemängu “Aed” esimese osa olemasolu. Leiad selle SIIT.

Käesolevasse komplekti kuulub üle 120 värvilise puidust magneti, pöörlevad mängukettad ja eestikeelsed aiateemalised mõistatused. Tõetruud magnetilised puitdetailid on kunstniku joonistatud, lõigatud laseriga vineerist välja ning värvitud ja lakitud nii, et neid tohib õuetingimustes kasutada (vihma eest varjus) ja niiske lapiga puhastada. Hoiustada soojas ja kuivas!

Mängu saab kasutada mitmel erineval moel – õppida värve, kujundeid, numbreid, matemaatilisi mõisteid, häälikuid ja sõnu ning täienda sõnavara.

Mängu juurde kuuluvate detailide abil saab tundma õppida kahjureid ja kasulikke putukaid, erinevaid aiatöid ning nendeks kasutatavaid tööriistu, lisaks selgitada kompostimise ja väetamise põhimõtet ja vajalikkust. Samuti saab mängu abil uurida, kuidas kasutatakse taimi erinevatel aastaaegadel, kuidas need maitsevad ja kuidas neid toiduks valmistatakse. Näiteks milliseid vilju saame aiast kevadel, suvel, sügisel (talvel) ning kuidas need maitsevad (magus hapu, magushapu, mõrkjas, terav).

Komplekt sisaldab palju eestikeelset õppematerjali. Lisaks erinevatele mõistetele on materjali hulgas ka eesti keele täishäälikud, mille abil saab koostada sõnamõistatusi (nt täida lüngad:  _o_ _a_ _ – porgand) ning silpidega magnetid, mille abil leida taimenimetusi. Mängujuhend sisaldab ka eestikeelseid mõistatusi, mille vastused leiab postrilt/magnetite hulgast.

Sobib vanusele 3+ aastat.

NB! Kui toodet ei ole laos, võib tellimisaeg olla kuni 4 nädalat.

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 44 × 32 × 12 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Laadi alla:

Suur magnetiline õppemäng Aed lisakomplekt

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Suur magnetiline õppemäng “Aed” lisakomplekt” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted