30%

Suur beebi puslevaip – hall

Pehmest ja lapsesõbralikust materjalist kokkupandav suur beebi puslevaip on kauni disainiga, ülihügieeniline ja mitmekülgne.

Rohkem infot all…

Vaata videot

72,07  102,95  (sis. KM)

4 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUQUU-172147 Kategooriad, , , , Märksõna Bränd:

Rahustavate ja mahedate värvitoonide ning rõõmsa kujuga suur beebi puslevaip on mänguline, lapsesõbralik ja samas stiilne aksessuaar sinu eluruumidesse. Muuda oma pisikese mängunurk rõõmsamaks ning samas pehmeks ja turvaliseks. Mängumatil on mitmeid erinevaid funktsioone ning see kasvab koos lapsega. Tugev ja samas mugav pealispind sobib kõhutamiseks ja roomamise harjutamiseks ning matist saab tekitada ka mugava lugemisnurgakese või väikese teatrilava.

Luksuslikku pehmest vahtkummist mängumatti saab üles seada 4 erineval moel. See kohandub sinu lapse arenguga. Täielikult veekindel ja mürgivaba matt on ülihügieeniline (ei ima vedelikke) ning puhastamine on lihtne – piisab niiskest lapist ja õrnatoimelisest seebist.

Vaip koosneb 10 osast.

Materjal: EVA vahtkumm

Vaiba mõõdud 175 x 145 x 1,2 cm.

Sobib lastele alates sünnist.

Kas teadsid? 

EVA vahtkumm on ülimalt lapsesõbralik materjal. See pehme alusvaip on veekindel ja soojust isoleeriv (ütle EI külmadele põrandatele!) ning laps saab põrandal mängida turvaliselt ja mugavalt. Materjali on kerge hooldada, puhastades seda aeg-ajalt vee ja õrnatoimelise seebiga. EVA on suletud pooridega pehme vahtkumm, mis ei ima niiskust. Superhügieeniline!

Belgia kvaliteetmänguasjade tootja Quut usub, et armastava suhte loomine oma lemmikmänguasjaga aitab sellel kesta terve eluaja ning võimaldab seda edasi pärandada isegi järgmisele põlvkonnale. See on vastupidavuse uus tase!

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 79 × 10 × 48 cm
Vanus

0+ kuud, 6+ kuud, 12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna