Seebimullirõngas “Suur liblikas” PRO

Seebimullirõngas “Suur liblikas” paljude mullide ja mullikobarate tegemiseks. Rohkem infot all…

Vaata videot

8,95  (sis. KM)

Laos

Tootega sobivad kokku:

Suur mullivedelik (5l)

Suur mullivedelik (5l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

3,79 €/l

Mullivedelik 1l

Mullivedelik (1l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

4,96 €/L

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUTUB-TU3614 Kategooriad, , Märksõna Brand:

Seebimullirõngas “Suur liblikas” (40 cm) on kerge ja valmistatud vedelikku hästi imavast materjalist. Selle liblikakuju võimaldab teha korraga mitmeid mulle ja omavahel ühendatud mullikobaraid. Mullitamine on imelihtne – kasta mullirõngas vedelikku ja viibuta seda vaikselt õhus või lase kergel tuuleiilil rõngast läbi puhuda ja vaata, kuidas mullid lendu tõusevad!

Seebimullirõnga pikkus 40 cm.

Nõuanded:

  • Kõige parem on valmistada mulle, kui õhuniiskus on üle 40%: peale vihmasadu, uduga ja pilviste ilmadega. Päikesepaistelistel päevadel ei ole mullid kuigi tugevad, mistõttu on neid parem teha varahommikul või õhtul peale päikeseloojangut.
  • Mullirõngast ei tohi mullivee sees raputada. Vahune seebimullivedelik muudab mullitamise keeruliseks ja mullid väikeseks. Mullitamise käigus tekkinud seebivaht tasub alati käe või paberi abil vedeliku seest eemaldada.
  • Kui teed seebimulle toas, piserda õhku pisut vett, et õhk niiskemaks muutuks!

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab pikka nööri. Poomisoht.

Pakendi mõõdud 13,5 × 48 × 1,5 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Seotud tooted