Puutetundlik ksülofon

Puutetundlik ksülofon mängib mahedaid helisid ning nutikas värviliste tulede süsteem juhendab last uute lugude õppimisel. Rohkem infot all…

36,95  (sis. KM)

9 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Puutetundlikul ksülofonil saab juba värviliste klahvide õrnast puudutamisest alguse tõeline sümfoonia! See klassikalise mänguasja puidust uusversioon kasutab muusika loomiseks sama innovatiivset puutetundlikku tehnoloogiat, nagu auhindadega pärjatud Baby Einstein sarja puutetundlik klavergi. Kuid puutetundlik ksülofon pole mõeldud vaid muusika loomiseks – see on ühtlasi ka võimas arendav mänguasi! Klahvidel pulgaga uusi meloodiaid luues arenevad lapse peenmotoorsed oskused. Pulk on ksülofoni küljes kindlalt paelaga kinni ning pillil ei ole lahtiseid ega purunevaid osi!

Pillil on kaks mänguversiooni – kaasa mängimise versioonis saab õppida uusi lugusid, järgides värvilisi tulesid, mis märgivad iga järgmise noodi asukohta. Vaba mängu versioonis saab laps ise helilooja olla.

Vajutus sinisele nupule annab aga võimaluse olla tõeline lavatäht – kostub üle 30 heli ja meloodia, mis pakuvad tundideks uute rütmide ja järjestuste avastamise ja õppimise rõõmu.  Helitugevust saab reguleerida ning keerata seda vaiksemaks, kui kasutatakse kaasa mängimise versiooni.

Toote mõõdud on: 33,6 x 5,4 x 13,7 cm

3 x AA patareid on tootega kaasas.

Sobib alates 12. elukuust.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 37 × 24 × 6,5 cm
Vanus

12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Puutetundlik ksülofon” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted