Põrandapusle “Avasta loodust”

Suur puidust 3-osaline põrandapusle “Avasta loodust” tutvustab erinevaid putukaid, linde ja loomi ja nende elupaiku. Rohkem infot all…

Vaata videot

42,95  (sis. KM)

14 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Põnev ja vastupidav puidust põrandapusle “Avasta loodust” kutsub avastama kaunist lilleaasa ning elu selle kohal, peal ja all. Puslelt leiad palju erinevaid putukaid, linde, loomi ja taimi ning ammutad uusi teadmisi nende elutingimustest ja arenguetappidest. Milliseid neist sa juba tunned ja kohanud oled? Kas nad elavad maa peal või hoopis maa all? Suurt puslet saab kokku panna 3 eraldi osana, liigutades need valmiskujul õiges järjestuses üksteise kohale või käsitledes iga elupaika eraldiseisvalt.

Puidust pusle sobib hästi väikelaste käele, kuna pusletükid on mugavalt suured. Arendab peenmotoorikat, käe-silma koordinatsiooni ning samuti loodusainete mõistmist ja sotsiaalseid oskusi.

Puidust pusle koosneb 45 tükist, kokku pandud pusle mõõdud on: 630 x 298 mm

Sobib vanusele 3+ aastat.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,5 kg
Pakendi mõõdud 30 × 21 × 10 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

,

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Põrandapusle “Avasta loodust”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted