Plug It lisakomplekt – Õppemängud

PLUG it seinapaneelidele ja tegevusmajale mõeldud mängukomplekt “Õppemängud” sisaldab 5 mängu nagu memomäng, liikumisharjutused, kell ja emotsioonid. Rohkem infot all…

Vaata videot

162,95  (sis. KM)

5 laos/poes (postitame 1 tp jooksul) (saab järeltellida)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUBEL-27095 Kategooriad, , Märksõna Bränd:
PLUG it seinapaneelidele ja tegevusmajale mõeldud lisakomplekt “Õppemängud” sisaldab 5 mängu / tegevust. Mängi memomänge, õpi kella tundma, räägi emotsioonidest või kasuta liikumisülesannete ketast füüsilise aktiivsuse tõstmiseks võimlemis- ja joogaharjutustega. Korraga saab mängida kahte mängu, kuna komplekti kuulub kaks pöörlevat ketast.
Puuviljade memomängul on 2 raskusastet: kirjeldamine ja sõnavara täiendamine pisematele ning memomäng vanematele lastele.
Loomade memomäng õpetab loendama ja võrdlema.
Liikumismängust leiad võimlemis- ja joogaharjutusi kogu rühmale. Vaata, mida teeb väike ahvike ja korda tema järel! Soovi korral võib kombineerida numbrikettaga.
Emotsioonimäng on hea viis panna lapsed oma tunnetest rääkima. Missugustes olukordades ollakse õnnelik, vihane või kurb?
Pööratavate puidust seieritega kell õpetab lugema kellaaegu ning võimaldab arutleda päevaplaani üle. Idee: joonistage päevastele tegevustele illustreerivad pildid (nt hommikusöök, lõunauinak) ja lisage need mängunuppude abiga kellaaegade juurde!
PLUG it lisakomplekt – Õppemängud sisaldab:
  • 3 plastikust mängualust (5 mängu)
  • 20 puidust pildiklotsi
  • 12 kinnitusdetaili
  • puidust kell
  • 2 pöörlevat mänguketast

Sobib vanusele 3+

Saksa mänguasjatootja Beleduc PLUG it seinapaneelide moodulsüsteem laseb lastel loovalt eksperimenteerida ja iga päev midagi uut õppida. Üle 25 erineva mänguideega süsteem sobib kõigi õppeteemadega ja igale vanusegrupile!

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 53 × 37 × 36 cm
Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Plug It lisakomplekt – Õppemängud” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted