30%

Õppemäng “Ühenda emotsioonid”

Õppemäng “Ühenda emotsioonid” õpetab illustreeritud pildikaartide abiga ära tundma ja nimetama 8 erinevat põhiemotsiooni. Rohkem infot all…

41,97  59,95  (sis. KM)

16 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000125 Kategooriad, , , Märksõnad, Bränd:

Arendav õppemäng “Ühenda emotsioonid” (“Connect the emotion“) õpetab ära tundma ja nimetama kaheksat peamist emotsiooni – õnn, kurbus, vastumeelsus, viha, häbi, hirm, armastus ja imestus. Piltidega ülesandekaartidel on välja toodud tavapäraseid stseenid laste igapäevaelust, mis võimaldavad mängijatel (nii individuaalselt kui grupis) arutleda ja välja selgitada, milliseid emotsioone ja tundeid sellised olukorrad tekitavad.

Leidke iga emotsiooni juurde kuuluvad 6 situatsiooni ning arutlege, mis pildil toimub ja missuguseid emotsioone see kelleski tekitab.

Mängige võistlusmängu: kasutage puidust mängualust ja lükake kordamööda seier pöörlema – kes leiab kõige kiiremini pildikaardi, mis sobib kokku selle emotsiooniga, millel seier peatus? Kõige rohkem kaarte kogunud mängija võidab.

Pöörake situatsioonide pildikaardid tagurpidi ja kasutage samuti seieriga lauda. Iga mängija saab oma korra ajal ühe kaardi õiget pidi pöörata – kes kogub esimesena kokku lepitud arvu õigeid kaarte, on võitja. Seda versiooni saab mängida ka loominguliselt: kui seier on peatunud nt kurbuse emotsioonil, kuid pöörasid ümber rõõmu kujutava kaardi, tuleb sul välja mõelda lühike lugu, kuidas kurbusest saaks rõõm või vastupidi.

Mängukomplekti kuulub:

  • 48 plastikust pildikaarti erinevate situatsioonidega
  • 8 plastikust pildikaarti erinevate emotsioonidega
  • puidust alus 8 emotsioonipildi ja pöörleva seieriga
  • puidust mängukarp (33,5 x 22,5 x 7 cm)

Mängukarp on jaotatud 8 sektsiooniks, mis võimaldab erinevatele emotsioonidele vastavat pildikaardid mugavalt sektsioonidesse grupeerida.

Sobib vanusele 5+.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 34 × 23 × 8 cm
Märksõna

,

Vanus

5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppemäng “Ühenda emotsioonid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted