Õppemäng “Mis on puudu – aastaajad”

Õppemäng “Mis on puudu – aastaajad” paneb proovile keskendumis- ja tähelepanuvõime ning täiendab sõnavara. Kas märkad, mis on pildilt puudu? Rohkem infot all…

59,95  (sis. KM)

17 laos/poes (postitame 1 tp jooksul) (saab järeltellida)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000126 Kategooriad, , , Märksõnad, Bränd:

Missugust ülesandekaardil märgitud objekti ei leidu teemakaardil? Leia ja märgista see punase ristiga! Õppemäng “Mis on puudu – aastaajad” õpetab nelja erineva aastaajaga seotud mõisteid ning paneb proovile keskendumis- ja tähelepanuvõime.

Teemakaartidel on kujutatud perekonda neljal erineval aastaajal. Iga teemakaardi juurde käib kolm erineva raskusastmega ülesandekaarti. Kergeima taseme puhul on objektid ülesande- ja teemakaartidel täpselt samasugused. Keskmise tasemega ülesandekaartidel on objekt kujutatud tervikuna, kuid pildil võib see olla näiteks poolenisti puu taga peidus. Raskeima taseme puhul on objektid pildil kujutatud väiksema või rohkem peidetuna kui ülesandekaardil. Näiteks võib kassist teemakaardi pildil paista vaid saba.

Iga üles leitud objekti peale saab ülesandekaardil asetada žetooni, et püsiks meeles, missugused on juba leitud. Objekti peale, mida pildilt ei leita, asetatakse punase ristiga kaart. Ülesandekaartide tagaküljel on enesekontrolliks õiged vastused!

Antud mäng arendab nii matemaatilisi kui keelelisi oskusi. Sorteerimine, välistamine ja aastaaegade ajalise järjestuse ning kestuse teema on osa matemaatilistest oskustest. Žetoonide ja X-kaartide paigutamine arendab peenmotoorseid oskusi. Teemakaarte saab kasutada ka keeleoskuse arendamiseks jutukaartidena – täiendada sõnavara ja õppida uusi sõnu õiges kontekstis kasutama. Mis muutub iga aastaajaga majas, ajas ja pere juures? Mida veel märkad?

Komplekti kuulub:

  • 4 plastikust teemakaarti (20 x 20 cm)
  • 12 plastikust ülesandekaarti (30 x 6 cm)
  • 12 läbipaistvat X-ga märgistatud kaarti (6 x 6 cm)
  • 50 plastikust žetooni
  • puidust karp (33,5 x 22,5 x 7 cm)
  • juhend

Mäng sobib alates 4. eluaastast.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 34 × 23 × 8 cm
Märksõna

,

Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Õppemäng “Mis on puudu – aastaajad”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted