Näpuvärv 1000 ml punane

8,95  (sis. KM)

6 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUAC-E030003 Kategooriad, , Märksõna Bränd:

Heutink uudne näpuvärv pigistatavas pudelis muudab kasutamise lihtsaks ning tagab selle, et kõik kunstitööd jäävad rõõmsavärviliseks. Tavapärastes purkides müüdava näpuvärvi kasutamine toob üldiselt kaasa olukorra, kus väikesed kunstnikud on kättpidi värvitopsides ning värv muutub kiiresti kasutuskõlbmatuks (värvid segunevad, värvi sisse satub palju baktereid). Kõik Heutink näpuvärvid on pigistatavates värvipudelites, mistõttu saab enne iga värvimistöö algust värvipaletile seada vaid vajaliku koguse värvi. Heutink näpuvärvid on mürgivabad, veega lihtsalt maha pestavad ja parajalt tiheda koostisega, mistõttu on ka väikestel kunstnikel neid väga mugav kasutada.

Toode on valmistatud 98% looduslikest koostisaineteest ega sisalda gluteeni. Kokku kuulub Heutink näpuvärvide hulka 9 erinevat tooni, leia need SIIT.

HOIATUS! Alla 3-aastased lapsed tohivad kasutada näpuvärve vaid täiskasvanu järelvalve all.

Pilt on illustreeriv! Pakendi disain võib erineda pildil olevast (uus disain).

Hollandi kvaliteetbränd Arts & Crafts by Heutink pakub laia valikut lastele ohutuid ja keskkonnasõbralikke kunstitarbeid, mis on loodud spetsiaalselt väikeste inimeste vajadusi silmas pidades. Taskukohane tooteseeria koosneb valdavalt multipakkidest, mis on mõeldud kunstivahendite soetamiseks õppeasutustele ja huvikoolidele, kuid sobivad suurepäraselt ka kodukasutuseks.

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 8 × 8 × 26 cm
Märksõna

Vanus

2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat