Motoorikamäng “Kruvime koos”

Motoorikamäng “Kruvime koos” õpetab värve ja kujundeid, arendab suhtlemis-, kirjeldamis- ja koostööoskust ning aitab treenida peenmotoorikat. Rohem infot all…

102,95  (sis. KM)

16 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000292 Kategooriad, , Bränd:

Motoorikamäng “Kruvime koos” (ingl.k “Bolt together”) arendab loovust ning suhtlemis- ja koostööoskust. Mängige koos, istudes teine teisel pool mänguraami. Kasutage ülesandekaarte, suhelge omavahel ja lahendage ülesanne! Mängida võib ka ilma ülesandekaartideta, nii üksinda kui paaris.

Mäng õpetab tundma ja nimetama värve ja geomeetrilisi kujundeid, mõistma ja kasutama sõnu ja lauseid, kuulama ja mõistma suulist kõne, harjutama küünarnuki ja randmega seotud liigutusi.

Asetage plastikust mängualus raami sisse ning leidke kaks samasuguse sümboliga märgistatud ülesandekaarti. Võtke kumbki üks kaart, järgige jooniseid ja lahendage ülesanne, asetades kordamööda polte ja mutreid ülesandekaardil näidatud asukohtadesse ning suheldes omavahel, missugust mutrit või polti järgmisena asetama hakkate ja kuhu. Kas olite tähelepanelikud ja saite hakkama?

Pöörake tähelepanu ülesandekaardil märgitud detailide kujule! Mutreid ja polte on kolmnurkseid, nelinurkseid ja kuusnurkseid ning need on erineva jämedusega ja kokku saab kruvida vaid õigeid pooli.

Täppide arv ülesandekaardil märgib ülesande keerukust. 1 ja 2 täpiga kaartidel on märgitud, missuguseid mutreid ja polte tuleb kasutada. 3 täpiga kaartidel ei ole seda märgitud, mis muudab ülesande veelgi keerulisemaks – mängijad peavad pildilt ise aru saama, kas vajavad mutreid või polte ja missuguse kujuga.

Proovige mängida ka ilma ülesandekaartideta, kirjeldades mängukaaslasele, missugusele kruvile või poldile teist poolt vajate ning kuhu seda asetada soovite. Kas leiate koostööd tehes õiged detailid?

Komplekti kuulub:

  • plastikust mängualus
  • puidust raam
  • 2×8 ülesandekaarti
  • 64 mutrit ja polti 4 värvitoonis
  • puidust mängukarp (43,5 x 33,5 x 7,5 cm)

Sobib vanusele 4+ aastat.

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1,5 kg
Pakendi mõõdud 44 × 34 × 8 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Motoorikamäng “Kruvime koos”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted