Loogikamäng “LogiTurn”

Loogikamäng “LogiTurn” on arendav mäng, kus mängijal tuleb lahendada ülesandeid, mis panevad proovile nii loogilise mõtlemise kui teadmised! Loe lähemalt all…

Vaata videot

60,95  (sis. KM)

29 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Loogikamäng “LogiTurn” sobib kasutamiseks lasteaiast kuni algkoolini ehk 4–8-aastastele lastele. See individuaalne mäng käsitleb erinevaid igapäevaseid teemasid nagu loomad ja nende elupaigad, ametid ja nendega seonduv, sarnased kujundid, loendamine jne.

LogiTurn koosneb keeratavate nuppudega puitraamist ja 25 lamineeritud ülesandekaardist. See on justkui analoogtahvelarvuti, mis ei vaja laadimist ega riku silmi, kuid võimaldab “ekraanil” lahendada erinevaid ülesandeid. Erineva raskusastmega kaartide esiküljel on kujutatud ülesanded ja tagaküljel on kontrollimiseks õiged lahendused (alumise rea piltide alla on märgitud õiget värvi kastikesed). Pildikaartide ülaservas on välja toodud raskusaste ja käsitletav teema, ülemises reas on kujutatud erinevaid objekte mis on märgistatud mingit värvi täpiga ning alumises reas on objektid, mis tuleb nuppu pöörates õige värvitäpi määramise läbi ülemises reas olevatega kokku viia.

Mäng stimuleerib õpihimu, kognitiivset arengut ja keskendumisvõimet. Lapsi ergutatakse kasutama ja suurendama oma teadmisi, lingvistilisi ja visuaalseid oskusi ning loogikat. Nuppude keeramine õige värvini jõudmiseks arendab peenmotoorikat ja käe-silma koostööd.

Sobib vanusele 4+ aastat.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 21,5 × 32 × 4 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Laadi alla:

21021 Loogikamäng LogiTurn_ET

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Loogikamäng “LogiTurn”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted