Kuusnurkade sobitamismäng “Loodus”

Kuusnurkade sobitamismäng “Loodus” arendab tähelepanu ja keskendumisvõimet – kas leiad oma klotsile sobiva koha vastavalt püstitatud ülesandele? Rohkem infot all…

74,95  (sis. KM)

14 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000132 Kategooriad, , , , Märksõna Bränd:

Kuusnurkade sobitamismäng “Loodus” (ingl. keelne nimetus Hexagon game – theme nature) on sammuke edasi klassikalisest doominomängust ning pakub mitut erinevat loovat mänguvõimalust. Mängida saab nii üksinda kui mitmekesi.

Aseta üks mänguklots laua keskele ning jaga ülejäänud klotsid mängijate vahel või aseta need, pilt allpool, lauale. Mängijad asetavad kordamööda klotse laual asuva klotsi kõrvale nii, et omavahel puutuvad kokku vaid identsete piltidega küljed ning siinkohal tuleb jälgida kõiki külgi! Proovige luua klotsidest erinevaid kujundeid, näiteks ringi või võimalikult pikka sirget ketti. Kui jagate klotsid mängijate vahel ära, saab mängida ka võidu peale – võitja on see, kes kordamööda käies saab oma klotsidest esimesena lahti.

Teises versioonis võivad kokku puutuda sama teemaga seotud pildid, mis ei pea olema identsed (nt puud, kalad, putukad, lilled). Vaadelge ja nimetage klotsidel kujutatud teemasid / objekte.

Mängida saab ka ülesandekaardi mustrit järgides.

Kuusnurkade sobitamismäng arendab keskendumist ja visuaalset eristamisoskust, motoorseid oskusi ja sõnavara.

Komplekti kuulub 30 puidust mänguklotsi, 2 kahepoolset plastikust ülesandekaarti ja puidust mängukarp (33,5 × 22,5 × 7 cm)

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 2,33 kg
Pakendi mõõdud 36 × 24 × 8 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Laadi alla:

900000132 Kuusnurkade sobitamismäng Loodus

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kuusnurkade sobitamismäng “Loodus”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted