Kummikeks “Känguru”

Kummikeks “Känguru” on ajatu ja lõbus hüppamismäng, mida saab mängida üksi, kahekesi või lausa kolmekesi! Loe lähemalt all…

Vaata videot

2,95  (sis. KM)

41 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Kummikeks “Känguru” on veniva ringikujulise kummilindiga hüplemismäng, mida saab mängida nii õues kui toas, nii üksi kui kolmekesi. Mäng sobib alates 4-5. eluaastast täiskasvanuteni välja, sest selle erinevaid mänguversioone ja raskustasemeid on loendamatul hulgal.

Kolmekesi mängides astuvad mängijad kummilindi sisse ja eemalduvad üksteisest, kuni kummilint on pingul. Vähemate mängijate korral saab kummilindi hoidjad asendada toolidega.

Esialgu on hüplemisharjutused lihtsad ja kumm madal. Kumm võib asetseda pahkluu, sääre, põlve, reie, puusa, rinna või isegi kaelakõrgusel – erinevaid kõrguseid nimetatakse klassideks. Hüpatakse ette kokku lepitud elemente (neid leiab internetist kasutades otsingsõnu kummikeks, chinese jump rope). Mängijal on õigus hüpata seni, kuni ta teeb vea. Seda nimetatakse apsuks, misjärel liigub hüppamiskord järgmise mängija kätte. Võidab see, kes kõige kaugemale jõuab, aga tavaliselt hüpatakse seni kuni vahetund kestab või kuni tuju on!

Meie valikusse kuulub 4 erinevat värvi kummikeksusid (tellimusi täidame juhuslikkuse alusel), mida on mugav pusade vältimiseks puidust känguru seljale kerida.

NB! Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastasetele lastele. Pikk nöör. Poomisoht!

Kaal 0,1 kg
Pakendi mõõdud 1,5 × 12 × 10 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kummikeks “Känguru”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted