30%

Kolmnurksed värvipliiatsid karbis (288 tk) Heutink

Ergonoomilised kolmnurksed värvipliiatsid karbis (288 tk) sobivad kasutamiseks paberil, papil, puidul ja tekstiilil. Rohkem infot all…

71,37  101,95  (sis. KM)

9 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUAC-E061267 Kategooriad, , , Märksõna Bränd:

Heutink kvaliteetsed värvipliiatsid on toodetud hoolsalt valitud värvipigmendist, millega saavutatakse suurepärane värvitoon ja -sügavus. Superkvaliteediga pliiatsite kolmurkne kuju muudab need ergonoomiliseks ning võimaldab lastele õpetada õiget pliiatsihoidu. Komplekti kuulub 288 eelteritatud kolmnurkset värvipliiatsit (12 erinevat värvi, igast värvitoonist 24 pliiatsit). Pliiatsite süsi on 3,8 mm. Pliiatsid on pakendatud lahtritega pappkarpi. Lisaks paberile saab Heutink värvipliiatseid kasutada teistel pindadel, näiteks, papp, puit ja tekstiil.

Vaata kõiki värvipliiatseid SIIT.

Hollandi kvaliteetbränd Arts & Crafts by Heutink pakub laia valikut lastele ohutuid ja keskkonnasõbralikke kunstitarbeid, mis on loodud spetsiaalselt väikeste inimeste vajadusi silmas pidades. Taskukohane tooteseeria koosneb valdavalt multipakkidest, mis on mõeldud kunstivahendite soetamiseks õppeasutustele ja huvikoolidele, kuid sobivad suurepäraselt ka kodukasutuseks.

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 39 × 28 × 5 cm
Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Seotud tooted