Keeltrumm (30 cm)

Keeltrumm (30 cm) on põnev löökpill, mille mahedad ja rahustavad helid sobivad nii taustamuusikaks kui teraapiaks. Rohkem infot all…

184,95  (sis. KM)

1 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Keeltrumm (30 cm) on valmistatud metallist. “Keeled” on märgistatud numbritega, mis vastavad erinevatele helikõrgustele. Numbreid järgides saavad muusikapalasid luua ja üles tähendada ka algajad muusikasõbrad, kes noodikirja ei tunne!

Trummi võib mängida nii sõrmede kui pulkadega. Maheda kõlaga rahustavaid helisid mängiv keeltrumm on väga hinnatud ka muusikateraapias.

Komplekti kuuluvad trumm, pulgad, kummipadjakestega näpurõngad sõrmedega mängimiseks, juhend ja kandekott.

NB! Trumm võib vajada enne kasutamist peenhäälestamist. Häälestuse kontrollimiseks saab kasutad erinevaid mobiilirakendusi või häälestusaparaate. Aseta trumm tasasele pinnale ning iga keele õige häälestuse kontrollimiseks kata kõik ülejäänud keeled löömise hetkeks käega. Kui toon on liiga kõrge, vajuta keele otsa sõrmedega kergelt allapoole või kasuta õhukest viili ning viili keelt “juure” juurest  veidi pikemaks (vt pilti juhendist). Kui toon on liiga madal, lükka keele otsa trummipulga abil veidi ülespoole (trummi allosas on selleks avaus) või painuta keeleotsa ülespoole näiteks viili abil. Internetist võib leida videoõpetusi ka magnetite abil häälestamiseks, kuid käesolev Amaya keeltrumm ei ole magnetiline!

Hoiusta trummi jahedas ja kuivas kohas või toatemperatuuril. Trumm ei ole ilmastikukindel! Hoida niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Lämbumisoht – sisaldab väikeseid osi!

Vaata tutvustavat Youtube´i videot sarnasest trummist ja selle mängimisest SIIT. (NB! Tegu ei ole sama trummiga!)

Kaal 3 kg
Pakendi mõõdud 35 × 35 × 15 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat

Seotud tooted