15%

Keeleõppemängude komplekt 1

Asjalik keeleõppemängude komplekt sisaldab nii klassikalisi kui uudseid mänge, mis sobivad hästi sõnavara ja jutustamisoskuse arendamiseks nii individuaalselt kui grupis. Lisainfo…

75,53  88,85  (sis. KM)

29 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Asjalik keeleõppemängude komplekt, kuhu kuulub klassikaline bingo, uudne pildi kombineerimismäng ning ruumiliste mõistete õppimise mäng. Mitmekülgseid mänge saab kasutada nii individuaaltegevuseks kui suuremas grupis mängimiseks. Komplekti kuuluvad:

  • Loogikamäng “Spacio” – arendab ruumilist mõtlemist ja kohamääruste tundmist. Ees, taga, all, üleval ja kõrval on laste jaoks abstraktsed mõisted ning antud mäng on suurepärane vahend kohamäärsõnade visualiseerimiseks. Kui esemete asetamine  pildi järgi on koolieeliku jaoks juba liiga lihtne, võib õpetaja/ laps kirjeldada olukorda pildil ning teine mängija taasloob situatsiooni mängualusele vaid kuulates.
  • Bingomäng “Sõnad” mini – lihtne ja mitmekülgne sõnavara arendamise ja seoste õppimise mäng, mida seda saab mängida vastavalt laste vanusele ja/või tähelepanuvõimele. Mängu bingokaartidele on grupeeritud 6  erinevat üldnimetust – koduloomad, eksootilised loomad, sünnipäev, riideesemed, mänguasjad ja sõiduvahendid. Lisaks saab õpetaja kasutada kaarte sorteerimismänguna. Näiteks “Mis ei sobi gruppi:  särk, sokid või lõvi?”
  • Sobitamismäng “Lõpeta pilt” – täienda mängualusel olevaid pilte läbipaistvate detailikaartidega. Kelle viib tüdruk jalutama? Mis või kes on akvaariumis? Lõbusa mängu ja hulga naerupahvakuid toob kaasa piltidega eksperimenteerimine ning suisa märkamatult areneb samal ajal nii lapse sõnavara kui jutustamisoskus.

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht!

Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Keeleõppemängude komplekt 1” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted