Järjestamismäng “Eluring” mini

Järjestamismäng “Eluring” on õpetlik mängukomplekt, mille abil õpib laps inimese, putukate, taimede ja loomade elutsüklit tundma. Rohkem infot all…

39,95  (sis. KM)

25 laos/poes (postitame 1 tp jooksul) (saab juurde tellida)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Järjestamismäng “Eluring” mini annab ülevaate erinevate taimede, putukate, loomade ja ka inimese elutsüklist, kaasa arvatud surm. Soovi korral võib selle tsüklikaardi mängust välja jätta, kuid kõigi elutsükli kaartidega koos mängides saab sujuvalt vestelda ka surmast ja sellega kaasnevatest emotsioonidest. Teemasid on kokku 8. Kõik pildikaardid on tagaküljel märgistatud täppidega (1-5), mille järgi saab kontrollida, kas pildid on hoidikusse asetatud korrektses järjestuses.

Kaarte on hea kasutada ka loodusõpetuse tunnis. Looduses jääb liblikas või mõni muu putukas vahel ämblikuvõrku ja langeb ämbliku saagiks. Mõned loomad jällegi jahivad teisi loomi, kuid teised eelistavad süüa hoopis puu- ja köögivilju. Lilled vajavad ellujäämiseks vett, kuid nende elutsükkel on sellest hoolimata lühike. Põllumehed istutavad seemneid, mis toodavad toitu, kuid võite ka ise seemneid väikesesse köögiviljaaeda istutada!

Komplekt koosneb:

  • 40 puidust pildikaarti, iga elutsükli (inimene, koer, liblikas, konn, lind, lill, õun ja riis) kohta on 5 pildikaarti.
  • 1 puidust hoidik
  • magnetkinnitusega hoiukarp ( (31 x 23 x 6 cm)

Sobib lastele alates 4. eluaastast.

Toys for Life õppemängud on Hollandi tootja Heutink soodsama hinnaklassi õppevahendite bränd, mis sobib 3-7-aastastele lastele. Mängud on sobilikud nii koduõppeks kui lasteaiakasutuseks ning hõlmavad endas keeleõpet, matemaatikat, loodusõpet ja motoorikat.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 32,5 × 24 × 7 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Järjestamismäng “Eluring” mini” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted