50%

Beebi puslevaip – sinine

Pehmest ja lapsesõbralikust materjalist kokkupandav beebi puslevaip on ülihügieeniline, mitmekülgne ja ruumisäästlik.

Rohkem infot all…

Vaata videot

34,98  69,95  (sis. KM)

2 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUQUU-172246 Kategooriad, , Märksõna Bränd:

Kui ruumi on vähe või soovid lihtsalt vahvat mängumatti mis võtaks vähem ruumi, siis väike beebi puslevaip on ideaalne lahendus. Mõõduka suurusega puslevaip sobib kaunistama nii lastetuba kui beebi mängunurka. Luksuslikku pehmest vahtkummist mängumatti saab üles seada 3 erineval moel. See kohandub sinu lapse arenguga ja sobib nii mängumatiks, kaisutamisaluseks kui motoorsete oskuste arendamiseks. Täielikult veekindel ja mürgivaba matt on ülihügieeniline (ei ima vedelikke) ning puhastamine on lihtne – piisab niiskest lapist ja õrnatoimelisest seebist.

Vaip koosneb 6 osast.

Materjal: EVA vahtkumm

Vaiba mõõdud 145 x 90 x 1,2 cm.

Sobib lastele alates sünnist.

Kas teadsid? 

EVA vahtkumm on ülimalt lapsesõbralik materjal. See pehme alusvaip on veekindel ja soojust isoleeriv (ütle EI külmadele põrandatele!) ning laps saab põrandal mängida turvaliselt ja mugavalt. Materjali on kerge hooldada, puhastades seda aeg-ajalt vee ja õrnatoimelise seebiga. EVA on suletud pooridega pehme vahtkumm, mis ei ima niiskust. Superhügieeniline!

Belgia kvaliteetmänguasjade tootja Quut usub, et armastava suhte loomine oma lemmikmänguasjaga aitab sellel kesta terve eluaja ning võimaldab seda edasi pärandada isegi järgmisele põlvkonnale. See on vastupidavuse uus tase!

Pakendi mõõdud 79 × 6 × 48 cm
Vanus

0+ kuud, 6+ kuud, 12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna