Arvamismäng “Kuula häält”

Mitmekülgne arvamismäng “Kuula häält” õpetab ära tundma ja nimetama lastele igapäevaelust tuttavaid helisid. Rohkem infot all…

59,95  (sis. KM)

23 laos/poes (postitame 1 tp jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUEDU-900000133 Kategooriad, , , , Märksõnad, Bränd:

Arvamismäng “Kuula häält” (“Hear the sound“) õpetab ära tundma ja nimetama lastele igapäevaelust tuttavaid helisid ja loomahääli. Komplekti kuulub mälupulk 6 helifailiga, millest igaüks koosneb 5 heli järjestusest. Lapse ülesanne on leida kaartide hulgast õiged ning asetada need ritta. Õige järjestuse korral peavad ritta seatud kaartide tagaküljel olema samad märgistused.

Paarismängus kasutage iminappasid ja esitage helifaile: kes märkab laual esimesena õiget klotsi ja jõuab selle endale haarata? Teises versioonis pöörake klotsid tagurpidi, võtke kordamööda klotse ja esitage paarilisele ise pildil kujutatud objekti häält. Kas ta arvab ära, mis või kes see on?

Mängida võib ka ringmänguna (jagage igale lapsele 1 pildiklots ja esitage helifaile. Kes kuuleb enda klotsile vastavat heli, peab nt üles hüppama) või memomänguna (kasutage mõlemat klotsikomplekti – kes leiab tagurpidi pööratud klotside hulgast õige paari, peab tegema kujutatud objekti juurde sobivat häält).

Klotse saab kasutada sõnavara arendamiseks ja sorteerimiseks erinevate kategooriate kaupa. Mäng arendab suhtlemis- ja koostööoskust ning peenmotoorikat.

Helifaile on võimalik alla laadida ka lehelt www.educo.com.

Mängukomplekti kuulub:

  • 2 x 30 plastikust pildikaarti
  • USB mälupulk
  • 2 iminappa
  • puidust mängukarp (24 x 12,5 x 7 cm)

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele. Sisaldab väikeseid osi. Lämbumisoht.

Maailma juhtiva õppemängude tootja Heutink alla kuuluva Educo kaubamärgi professionaalsed õppevahendid on loodud spetsiaalselt õpetajatele, kuid valikust leiab ka kodukasutuseks sobivaid mänge ja arendavaid beebimänguasju. Vanusele 0-12 aastat mõeldud tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning omavad valdavalt 25 a garantiid.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 24 × 12,5 × 7 cm
Märksõna

,

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Laadi alla:

900000133 Arvamismäng Kuula häält

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Arvamismäng “Kuula häält”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted