Meie eelised

  • Müüme vaid parimaid mänguasju! Oleme uurinud foorumeid, kogenud ise ning selgitanud ka sõprade-tuttavate hulgas, millised mänguasjad on  parimad. Soovime oma teadmistega olla parima valiku tegemisel abiks ning pakume laia tootevaliku asemel üksnes hoolikalt valitud mänguasju.
  • Kogu tootevalik kohapeal olemas ning kiiresti kättesaadav! Kellelegi ei meeldi oma kaupa pikalt oodata, mistõttu on Lelunurk.ee veebipoes müügil olev kaup üldiselt laos olemas. Eelneval kokkuleppel võib sellele pärast tellimuse sooritamist ja maksmist kohe järgi tulla (ainsaks erandiks on Le Toy Van kataloogi järgi tehtud eritellimused). 
  • Soodsad hinnad ja tasuta saatmine alates 20 eurost – Püüame pakkuda parimat hinda kogu kaubavalikule. Hindade võrdlemisel tasub meeles pidada, et meie poes ei lisandu Eesti piires transpordikulu tellimustele alates 20 eurost! Postitame kaubad vastavalt kliendi eelistusele ja kauba mõõtudele lähimasse postkontorisse või pakiautomaati.
  • Paki postitamisel saadame jälgimiskoodi – Veebipoest ostes ei ole kunagi täpselt teada, millal pakki oodata. Saadame sulle postitamisel alati e-kirja, mistõttu tead alati, millal pakk on teele pandud ning jälgimiskoodiga saad ka selle kohalejõudmisel silma peal hoida (kehtib ka postkontorisse saadetavate pakkide puhul).
Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ