Liikumisvahendite nädal Taibuteras

Et kevad- ja suvehooaeg saaks alata põnevalt ning lapsed oleksid rõõmuga liikumises, toimub Taibutera esinduspoes liikumisvahendite teemanädal. Ainult sel nädalal pakime tutvumiseks lahti hulga põnevaid laste liikumisvahendeid, millega muul ajal vaid kataloogi ja karbi kaanepildi põhjal tutvuda saab. Lisaks jõuab selleks ajaks meie riiulitele ka mitmeid uhiuusi liikumismänge!

Tule testima keerukaussi, hüppamiskive, parkuurirada, uudseid palle ja pallikorve, vingeid reaktsioonitulesid, rattaid ja palju muud vahvat! Uksed on avatud 8. – 12. aprillil iga päev kell 11-18, läbi võid tulla just endale sobival ajal!

Lisaks on teemanädalal meie esinduspoes kõik spordivahendid 20% soodsamad!

Sel korral tutvustame:

Vastupidavad liiklusõppevahendid

Liiklusõppe valgusfoor on erinevalt seninähtutest tugeval metalljalal ja ilmastikukindel – sellel ei ole ilmastiku- ja põrutustundlikku elektroonikat ning värve saab vahetada manuaalselt. Foori juurde pakume sama tootja vastupidavaid rool-rattaid, mida võib kasutada nii auto, ratta, rolleri kui mistahes muu sõidukina. Selle palju mängurõõmu pakkuva komplektiga saab tekitada põneva liikluslilnnaku, millest kogu rühm osa saab ning kus sõidukid liiklevad turvaliselt jalakäija kiirusel.

Uued liikumismängud õue

Et õues viibimine suvehooajal lastele veelgi meelepäraseks muuta, tutvustame uhiuut brändi BS, kelle sortimenti kuuluvad liikumismängud ja spordivahendid rõõmustavad lapsi nii koduaias kui lasteaiahoovis. Tootja valikusse kuulub palju asjalikke mänge tantsulintidest ja reketimängudest kroketi ja õuekabeni välja.

Parkuurirada lasteaiaealistele

Paneme kokku vägeva parkuuriraja, mida on ääretult mugav vastavalt laste vanusele ringi sättida, millele on olemas ja tulemas palju uusi lisadetaile ning käru, kus kogu komplekti mugavalt hoiustada. See turvalise konstruktsiooniga rada sobib lastele alates 3. eluaastast ning on heaks vahelduseks või täienduseks tavapärastele tasakaaluradadele.

Vaata tutvustusvideot SIIT

Reaktsioonituled "Lummic"

Kas olete mänginud kulli reaktsioonituledega? Katsetanud laste reageerimiskiirust või viinud läbi põnevaid koostöömänge, kus reageerida tuleb heli ja valguse peale? See vahva toode sobib nii lastele kui täiskasvanutele, nii sportlastele kui vanuritele. Tule proovi ise järele!

Vaata tutvustusvideot SIIT

Vastupidavad Winther rattad

Meie lattu on saabunud uued Wintheri rattad, mis on oma vastupidavuse ja suurepärase kvaliteediga võitnud pea kõigi lasteaedade südamed üle maailma. Rattad peavad suurepäraselt vastu ka intensiivses lasteaiakasutuses ning selle kuluvatele osadele saab tellida asendusi. Tule vaata ja testi ise järele!

Asjalikud liikumis- ja pallimängud

Lisaks tasakaaluradadele on meie headel tootjatel olemas veel mitmeid toredaid liikumismänge, mida saab mängida ka suuremas grupis. Lisaks tavapärastele langevarjumängudele saad seekord tutvuda uute ja põnevate palli- ning osavusmängudega, liikumismängude komplekti ning graatsiaketastega.

Anna enda huvist märku:

Ootame infopäevadele nii õppeasutusi kui kõiki muid lastega tegelevaid ettevõtted ja ühingud. Samuti on palavalt oodatud ka lapsevanemad, kes oma laste suve põnevaks tahavad muuta. Astu meie juurest läbi endale sobival ajal, kuid meil on hea meel kui annad oma huvist märku ka meie Facebooki ürituselehel:

NB! Infopäevadel teeme pilte ja lühivideoid Taibutera veebilehel ja sotsiaalmeedias kasutamiseks. Kui te ei soovi jääda avaldatava pildi või video peale, andke meile sellest teada.

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ