40%

Viirusekäpik Atsihh (viimased tooted)

Õpetlik ja mugav viirusekäpik Atsihh aitab lastele mänguliselt selgitada viiruste olemust, levimisviise ja õigete hügieeniharjumuste vajalikkust. Rohkem infot all…

Vaata videot

13,02  21,70  (sis. KM)

Laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Mugav ja õpetlik viirusekäpik Atsihh aitab lastele selgitada viiruste olemust, nende levimisviise ja õigete hügieeniharjumuste vajalikkust. Miks tuleb pesta käsi, hoida teistega distantsi või kanda näomaski, kuidas õigesti aevastada ja köhida – sõbraliku käpiku abil saab kõik mänguliselt selgeks. Lisaks käpikule kuulub komplekti ka näomask koos seljakotiga!

Kui reeglid on selged, saab neid kinnistada lõbusate mängudega. Näiteks: üks laps saab käpiku enda kätte ning jälgib rühmakaaslasi. Kui näeb, et keegi mõne hügieenireegli vastu eksib, puudutab teda viirusekäpikuga ja hüüab ATSIHH! Seejärel saab üheskoos arutada, mille vastu eksiti ja kuidas viga parandada.

Käpik sobib nii lapse kui täiskasvanu käele.

Toote mõõdud on ca 26 x 18 x 22 cm.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal .2 kg
Pakendi mõõdud 26 × 18 × 22 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

,

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Viirusekäpik Atsihh (viimased tooted)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted