40%

Seebimullirõngas “Suur liblikas” + mullivedelik 0,4l

Vahva suurte seebimullide komplekt seebimullirõngas “Suur liblikas” + mullivedelik 0,4 l paljude mullide ja mullikobarate tegemiseks! Rohkem infot all…

Vaata videot

7,77  12,95  (sis. KM)

14 laos

Tootega sobivad kokku:

Mullivedeliku kauss (3l)

Mullivedeliku kauss (3l) sobib oma mõõtudelt suurepäraselt kõigi hiigelmullirõngastega seebimullide tegemiseks. Rohkem infot all...

Mullivedelik 1l

Mullivedelik (1l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

6,50 €/L

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUTUB-TU3200 Kategooriad, , , , Märksõna Bränd:

Tuban seebimullitaja komplekti kuulub mugava käepidemega liblikakujuline seebimullirõngas (pikkus 40 cm) ja 1 pudel (400 ml) mullivedelikku. Mullitamine on imelihtne – kasta mullirõngas vedelikku ja viibuta seda vaikselt õhus või lase kergel tuuleiilil rõngast läbi puhuda ja vaata, kuidas mullid lendu tõusevad!

Mullirõngas on kerge ja valmistatud vedelikku hästi imavast materjalist. Selle liblikakuju võimaldab teha korraga mitmeid mulle ja omavahel ühendatud mullikobaraid.

Komplekti kuuluv mullivedelik on meeldiva lõhnaga, valmistatud vastavalt EN71 mänguasjade ohutusstandarditele ning kannab CE märgist. Kõrgekvaliteediline mullivedelik võimaldab puhuda kuni 2 m läbimõõduga värviliselt sädelevaid seebimulle. Vedelik ei vaja lahjendamist!

Nõuanded:

  • Kõige parem on valmistada mulle, kui õhuniiskus on üle 40%: peale vihmasadu, udu ja pilviste ilmadega. Päikesepaistelistel päevadel ei ole mullid kuigi tugevad, mistõttu on neid parem teha varahommikul või õhtul peale päikeseloojangut.
  • Mullirõngast ei tohi mullivee sees raputada. Vahune seebimullivedelik muudab mullitamise keeruliseks ja mullid väikeseks. Mullitamise käigus tekkinud seebivaht tasub alati käe või paberi abil vedeliku seest eemaldada.
  • Kui teed seebimulle toas, piserda õhku pisut vett, et õhk muutuks niiskemaks!

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab pikka nööri. Poomisoht.

Vedelikku mitte alla neelata! Allaneelamisel juua rohkelt puhast vett ja pöörduda arsti poole. Vältida kokku puudet silmadega! Silma sattumisel loputada silmi kohe rohke veega. Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all!

Kaal 0,4 kg
Pakendi mõõdud 48,5 × 14 × 7 cm
Märksõna

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Seebimullirõngas “Suur liblikas” + mullivedelik 0,4l” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted