40%

Seebimullide komplekt

Asjalik suurte seebimullide komplekt algajale mullitajale põneva seebimullimaailma avastamiseks! Rohkem infot all…

Vaata videot

7,16  11,95  (sis. KM)

Laos/kaupluses olemas (paneme teele 1 tööpäeva jooksul)

Tootega sobib kokku:

Suur mullivedelik (5l)

Suur mullivedelik (5l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

4,39 €/l

Mullivedelik 1l

Mullivedelik (1l) on kvaliteetne ja hästitoimiv mullivedelik väikeste ja suurte mullide, mullitrikkide, mullimasinate ja teiste mullitamisvahendite jaoks. Rohkem infot all...

6,50 €/L

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja
SKUTUB-TU3619 Kategooriad, , , Märksõna Bränd:

Tuban seebimullide komplekti kuulub 3 erineva kujuga plastikust seebimullirõngast, 1 pudel (250 ml) mullivedelikku ja 1 plastikust alus mullivedeliku jaoks.

Mullirõngad on kerged ja nendega mullitamine on lihtne – viibuta mullirõngast õrnalt õhus ning koheselt hakkavad sealt lendama suured ja sädelevad mullid. Viibuta teist korda ning hetke pärast lendab õhus juba vägev õhupallide perekond! Kes suudab teha kõige suurema mulli? Kelle mull püsib õhus kõige kauem?

Komplekti kuuluv 250 ml mullivedelik on meeldiva lõhnaga, valmistatud vastavalt EN71 mänguasjade ohutusstandarditele ning kannab CE märgist. Kõrgekvaliteediline mullivedelik võimaldab puhuda kuni 2 m läbimõõduga värviliselt sädelevaid seebimulle. Vedelik ei vaja lahjendamist!

Nõuanded:

  • Kõige parem on valmistada mulle, kui õhuniiskus on üle 40%: peale vihmasadu, udu ja pilviste ilmadega. Päikesepaistelistel päevadel ei ole mullid kuigi tugevad, mistõttu on neid parem teha varahommikul või õhtul peale päikeseloojangut.
  • Mullirõngast ei tohi mullivee sees raputada. Vahune seebimullivedelik muudab mullitamise keeruliseks ja mullid väikeseks. Mullitamise käigus tekkinud seebivaht tasub alati käe või paberi abil vedeliku seest eemaldada.
  • Kui teed seebimulle toas, piserda õhku pisut vett, et õhk muutuks niiskemaks!

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Mullivedelikku mitte alla neelata! Allaneelamisel juua rohkelt puhast vett ja pöörduda arsti poole. Vältida kokkupuudet silmadega! Silma sattumisel loputada silmi kohe rohke veega. Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all!

Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Seotud tooted