Puutetundlik klaver Deluxe (viimased tooted)

Innovatiivne puutetundlik puidust klaver mängib mahedaid helisid ning tänu uuenduslikule tehnoloogiale on see sobilik ja ohutu juba päris pisikestele! Rohkem infot all…

Vaata videot

44,94  (sis. KM)

Laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Muusikalised mänguasjad aitavad su lapsel juba varases eas tutvuda erinevate rütmide ja helidega. Rohkelt auhindu võitnud maagiline puutetundlik klaver Deluxe võimaldab su beebil juba õrna sõrmepuudutusega luua lugematul arvul erinevaid muusikapalasid. Puidust klaveril on uuenduslik puutetundlik süsteem, mis ei vaja nuppe ega klahve! Kaks mänguversiooni võimaldavad luua enda muusikapala või mängida kaasa klassikalisi meloodiaid.

Selle arendava muusikalise mänguasjaga on kaasas 3 noodilehte, mille järgi saab laps harjutada värvide eristamist, vajutades klaveril mängimiseks sama värvi klahve kui on märgitud noodilehele. Kuid see beebimänguasi ei ole mõeldud ainult lastele – tee ka ise proovi ja lõbutse koos lapsega! Ei pea muretsema, et äratate väikeõe või -venna. Maheda heli tugevust saab nupust reguleerida vastavalt vajadusele kas vaiksemaks või valjemaks. Kummalgi juhul kõlab su beebi muusikateos kvaliteetsetest kõlaritest just paraja tugevusega!

Toote mõõdud on: 35,5 x 18 x 17 cm

3 x AA patareid on tootega kaasas.

Sobib alates 6. elukuust.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 38 × 27 × 19 cm
Vanus

6+ kuud, 12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Märksõna

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Puutetundlik klaver Deluxe (viimased tooted)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted