Meisterda ise kaardimäng “Loomapered” (viimased tooted)

Meisterda ise kaardimäng “Loomapered” – värvi loomaperede riided ja mängi toredat loomade kogumise mängu! Rohkem infot all…

13,50  (sis. KM)

Kohe laos saadaval

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Meisterda ise kaardimäng “Loomapered” sisaldab 42 värvitavat mängukaarti. Värvi 7 loomapere riided ja mäng võib alata! Mängu võitmiseks peab kokku koguma suurima arvu 6-liikmelisi peresid, omavahel kordamööda kaarte vahetades.

Mängukaartidel on kujutatud väljasuremisohus loomaliike, et tõsta teadlikkust nende kaitsmise ja säilitamise olulisusest ja tutvustada neid lastele lõbusal viisil.

Mängijate arv: 2-6

Mängu käik: Segage kaardid ning jagage igale mängijale 7 kaarti, ülejäänud kaardid asetage laua keskele, pilt allpool. Alustab noorim mängija, küsides mõnelt teiselt mängijalt kaarti, mida tal oma loomapere kokku saamiseks vaja oleks. Näiteks: soovin panda-issit. Küsida võib ainult neid loomi, kelle pildiga kaarte on küsijal käes vähemalt 1. Kui küsitaval on see kaart, tuleb see anda küsijale. Kui tal sellist kaarti ei ole, võib küsija tõsta ühe kaardi laua peal olevast kaardipakist. Kui tal õnnestub pakist saada küsitud kaart, näitab ta seda ka teistele mängijatele ning võib uuesti mõnelt teiselt mängijalt uut kaarti paluda. Kokku kogutud loomapere (6 kaarti) asetatakse enda ette lauale, öeldes “Perekond”. Kui soovitud kaarti ei õnnestu saada, läheb mängukord järgmisele mängijale tema vasakul käel. Mäng saab läbi, kui kaardipakis ei ole enam ühtegi kaarti ning võidab see, kes on kokku kogunud kõige rohkem loomaperesid.

Mäng sobib vanusele 5-8 aastat

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Lämbumisoht – sisaldab väikeseid osi.

Kaal 0,1 kg
Pakendi mõõdud 20 × 20 × 4 cm
Vanus

5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

Asutuse jõulukinkide vanusegrupid

3-7 aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Meisterda ise kaardimäng “Loomapered” (viimased tooted)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted