Hetkel otsas

Magnetilised puitklotsid “Punane ralliauto” – Tegu

Lihtsalt kokku ja lahti ühendatav magnetilised puitklotsid “punane ralliauto” on loodud kõige pisemate laste võidusõitudeks! Rohkem infot all…

Vaata videot

17,50  (sis. KM)

Laost otsas

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Telli teavitus, kui see toode on saadaval

Tegu beebiseeriasse kuuluv punane ralliauto on loodud kõige pisematele kätele ning koosneb kolmest magnetkinnitusega osast. Ralliauto on valmis ringi vurama kohe kui klõpsad rattad kokku autokerega ja sead sinna rallisõitja. Võistle ühe autoga või kogu endale terve ralliautode tiim ning ühenda nad omavahel vahvaks rongiks!

Tegu klotsid on klassikaliste põlvest põlve pärandatavate puitklotside kaasaegne versioon, millesse on paremate ehitamisomaduste saavutamiseks integreeritud magnetid. Kvaliteetsed Tegud on valmistatud  Hondurase puidust ja viimistletud veepõhiste värvidega. Need arendavad peenmotoorikat, konstrueerimisoskust ning tiivustavad kujutlusvõimet. Tea, et klotsid sobituvad kõigi teiste Tegu komplektidega.

Sobib vanusele 12 kuud+

Toode vastab kõigile Euroopa Liidu Mänguasja ohutusstandarditele (EN71). Toode on plii- ja plastikuvaba, mittetoksiline ega sisalda väikeseid osi.

Kaal 0,1 kg
Pakendi mõõdud 13 × 15,5 × 8 cm
Märksõna

Vanus

12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Magnetilised puitklotsid “Punane ralliauto” – Tegu” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted