LCD joonistamistahvel

See kerge ja mugav LCD joonistamistahvel on 8,5-tollise ekraaniga, millele saab kaasasoleva pliiatsi abil uuesti ja uuesti kirjutada. Rohkem infot all…

12,95  (sis. KM)

Laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Uudne LCD joonistamistahvel on suurepärane abivahend nii joonistamiseks, kirjutamiseks, arvutamiseks kui lihtsalt märkmete tegemiseks, nii suurtele kui väikestele. Eriti hea on see näiteks tähtede ja numbrite kirjutamise harjutamiseks, sest need vajavad alguses pidevat ümberkirjutamist. Ole keskkonnasäästlik ja kasuta seda tavalise paberi asemel!

LCD joonistamistahvlil on 8,5 tolline madala energiatarbega ekraan, mis töötab patarei toitel (1 patarei = umbes 100 000 lk.). Komplekti kuulub ka puutepliiats, millega saab joonistada ekraanile täpselt sama mugavalt kui pliiatsiga paberile. Tekst ilmub tahvlile koheselt. Ekraani kõrval asetseb nupp, millele vajutades saab kogu ekraani tühjaks kustutada. Puutepliiatsi jaoks on joonistamistahvlil mugav hoidik.

LCD joonistamistahvli mõõdud on 15 x 22 x 0,7 cm ning tahvel kaalub 150 grammi. Tahvel töötab 1 CR2016 patareiga (kuulub komplekti.

Sobib lastele alates 3-ndast eluaastast.

HOIATUS! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osi – lämbumisoht!

Kaal 0.2 kg
Pakendi mõõdud 23 × 15 × 0.5 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat, 9+ aastat, 10+ aastat, 12+ aastat

Märksõna

,

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “LCD joonistamistahvel” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka