30%

Kujundite sorteerija

Vahetatavate plaatidega kujundite sorteerijal on erinevad raskusastmed. Mäng arendab nii kognitiivseid kui motoorseid oskuseid. Rohkem infot all…

20,51  29,29  (sis. KM)

Laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Väga oluline on juba varases lapsepõlves kogeda, et kõik esemed ei sobi samasse vormi. Sellest kompimisharjutusest saab alguse teadlik kujundite eristamine.
Lapsed alustavad mängu lihtsate (ühe auguga) plaatidega ja jätkavad kuni kolme auguga plaadini välja. Kujundite sorteerija alla saab asetada spetsiaalse vaiba, mis pehmendab klotside kukkumist ning selleks, et ülesande lahendamine alguses lihtsam oleks ühtib kujundite värv ühe auguga plaatide värviga. Kujundite sorteerija arendab kognitiivseid võimeid ja motoorseid oskusi.

Tugeva ja stabiilse puidust kujundite sorteerija komplekti hulka kuulub 1 mänguraam, 7 erikujuliste aukudega plaati, 2 ruudukujulist puuklotsi (sinised), 2 kolmnurgakujulist puuklotsi (punased), 2 ringikujulist puuklotsi (kollased) ning 1 pehme alusmatt.

Karbi mõõdud on 29 x 19 x 11 cm.

Sobib vanusele 1+ aastat.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,8 kg
Pakendi mõõdud 12 × 30 × 21 cm
Vanus

12+ kuud, 2+ aastat, 3+ aastat

Märksõna

,

Lae alla:

18005 Kujundite sorteerija_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Kujundite sorteerija” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted