50%

Jutustamiskaardid “Hädaolukorrad” (viimased tooted)

Avasta, õpi ja räägi – see mäng sisaldab pildikaarte kuuest hädaolukorrast, millesse lapsed sattuda võivad ning õpetab nendes õigesti käituma. Rohkem infot all…

Vaata videot

23,90  47,80  (sis. KM)

Laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Iga laps võib sattuda ootamatult hädaolukorda. Mida siis teha? Kes saab sind aidata? Avasta, õpi ja räägi – see mäng sisaldab pildikaarte kuuest hädaolukorrast, millesse lapsed sattuda võivad ning selgitab kuidas käituda kui lasteaias on tulekahju, jääd lifti kinni, kaod kaubanduskeskuses ära, juhtub jalgrattaõnnetus, võõras kutsub endaga kaasa ​või ei oska ujuda. Nüansirikaste pildikaartide ja detailse juhendi abil saab need teemad detailselt lahti rääkida ning õpetada lapsi sarnastes hädaolukordades õigesti käituma.

Jutustamiskaardid “Hädaolukorrad” mäng toetab sotsiaalse mõtlemise, vastutustunde, kõne, eneseväljenduse ja suhtlemisoskuste arendamist ning aitab kaasa isiksuse arengule. Sobib vanusele 4+.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks.Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Pane tähele, et toote hind sisaldab tasuta transporti lähimasse postkontorisse või pakiautomaati (Omniva, Itella).

Pakendi mõõdud 20 × 28 × 5,5 cm
Märksõna

Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat, 8+ aastat

Lae alla:

11080 Jutustamiskaarid Hädaolukorrad_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Jutustamiskaardid “Hädaolukorrad” (viimased tooted)” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted