40%

Geomeetriamäng “TanGeo”

Geomeetriamäng “TanGeo” on magnetmäng, mille abil õpivad lapsed tundma geomeetrilisi kujundeid ja nende omavahelisi suhteid. Rohkem infot all…

65,18  108,65  (sis. KM)

Ainult 1 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Geomeetriamäng “TanGeo” on mitmekülgne ja loov mäng, mis arendab ruumilist mõtlemist ja visualiseerimisoskust, oskust kujundeid sobitada, loendada ja hinnata geomeetrilisi proportsioone. Tegemist on Hiina Tangrami magnetilise edasiarendusega, milles saab vaid mõne liigutusega luua loendamatu arvu uusi kujundeid ja pilte. Lapsed võivad siin ilma piirideta tööle panna kogu oma kujutlusvõime.

Mängu eesmärgiks on luua geomeetriliste kujundite abil magnettahvlile pilt, kasutades selleks ülesandekaarte või oma fantaasiat. Ülesandekaardid on kahe erineva raskustasemaga, mis toob mängu põnevust toime tulla järjest raskemate ülesannetega. Mängida saab nii üksinda kui kahekesi, nii mõnusa ajaviitmismänguna kui võistlusmänguna. Kui ülesandekaardid on lahendatud, kasuta neid inspiratsiooniks!

Komplekti kuulub:

  • 1 mitmel moel kasutatav puidust karp (magnetilise mängupinnaga lahtilükatav kaas ja samuti magnetilise mängupinnaga karbi alumine pool),
  • 70 magnetilist puuklotsi,
  • 22 kahepoolset ülesandekaarti (kokku 44 ülesannet), kahe raskusastmega (esikülg – 1. raskusaste ja tagakülg – 2. raskusaste)

Mäng sobib vanusele 3+. 

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele, sest sisaldab väikeseid osi, mis lapsed võivad alla neelata.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 1 kg
Pakendi mõõdud 27,5 × 28 × 6,5 cm
Vanus

3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat, 7+ aastat

Märksõna

,

Lae alla:

24040 TanGeo_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Geomeetriamäng “TanGeo”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted