Arvamismäng “Röövlid”

Kes on kõige osavam äraarvaja? Põnev ja kaasahaarav arvamismäng “Röövlid” suunab loogiliselt mõtlema, meelde jätma ja nutikaid küsimusi küsima! Rohkem infot all…

Vaata videot

53,95  (sis. KM)

Laos/kaupluses olemas (paneme teele 1 tööpäeva jooksul)

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Miks on vorst vannitoas, võti magamistoas ja raha köögis? Põnev arvamismäng “Röövlid” muudab mängijad detektiivideks, et uurida välja, kuhu on röövlid oma saagi peitnud. Selleks tuleb küsida üksteiselt nutikaid küsimusi, treenida mälu ja mõelda loogiliselt. Võidad mängu siis, kui saad esimesena enda kätte teiste röövlite viis eset.

Mäng arendab nii keelelisi oskusi (küsimuste sõnastamine ning kohtade ja esemete nimetamine), sotsiaalseid oskusi (suheldes üheskoos mängimine) kui matemaatilisi oskusi (ruumiline orienteerumine ja mälu treenimine).

Mängukomplekti kuulub 4 paksust kartongist röövlimaja (igaüks koosneb 7 osast), 4 röövlikotti, 20 žetooni (5 pildiga: õlilamp, müts, võti, raha, vorst), 1 täring.

Sobib korraga 2-4 mängijale vanuses 4+ aastat.

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 2 kg
Pakendi mõõdud 27,5 × 38 × 6,5 cm
Vanus

4+ aastat, 5+ aastat, 6+ aastat

Märksõna

Laadi alla:

22390 Röövlid_EST

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “Arvamismäng “Röövlid”” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted