3-osaline ladumisklotside komplekt

Värviliste klotside ladumine on lõbus! 3-osaline ladumisklotside komplekt arendab peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni ning õpetab klotse erinevate tunnuste järgi sorteerima.

28,25  (sis. KM)

Ainult 1 laos

Lisa soovinimekirja Adding to wishlist Lisati soovinimekirja

Väga oluline on, et laps õpiks juba varajases eas eristama värve, suuruseid ja erinevaid vorme. Lapsel on võimalus 3 erinevas värvitoonis ja erineva kujuga puuklotsid asetada kõige tumedamast alustades värvijärjekorras kolmele pulgaga mängualusele ning need omakorda pusleks moodustada. Klotside ladumine arendab peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni. Suured puuklotsid lihtsustavad käeshoidmist ja asetamist.

Puidust 3-osaline ladumisklotside komplekt sisaldab 3 pulgaga alusplaati, 2 kollast auguga kujundit, 3 punast auguga kujundit ja 4 sinist auguga kujundit.

Karbi mõõdud on 18 x 21,5 x 10,5 cm.

Sobib vanusele 1+ aastat.

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Kaal 0,8 kg
Pakendi mõõdud 18 × 21,5 × 10,5 cm
Märksõna

Vanus

12+ kuud, 18+ kuud, 2+ aastat

Arvustused

Arvustusi pole veel.

Kirjuta tootele “3-osaline ladumisklotside komplekt” esimesena arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Seotud tooted