Õppevahendite infopäevad 2024

Et uus aasta saaks alata põnevalt, täis uusi mõtteid ja õpetamisindu, on Taibutera teinud hulga ettevalmistusi, et tuua sinuni mitmeid uhiuusi tooteid juba enne nende esitlust maailma suurimal mänguasjamessil Nürnbergis.

Kui soovid olla esimesena kursis õppevahendite uusimate trendidega, neid ise näha ja testida ning Taibutera 10. sünnipäeva puhul ka suurepäraste hindadega tellida, tule kindlasti infopäevadele!

Esimesed infopäevad toimusid 25. ja 26. jaanuaril, kuid et õpetajate streik mõjutas paljude osalemisvõimalust, siis kordame infopäevi 7. ja 8. veebruaril kell 10-18. Varu endale tunnike-paar ning tule meie juurest läbi täpselt endale sobival ajal! Lisaks uutele toodetele ja OUTLETI sooduspakkumistele ootavad sind meie sünnipäeva puhul eriti magusad hinnaüllatused.

Sel korral tulevad esmaesitlusele

Loodusõppemäng "Mets talvel"

Valminud on esimesed eksemplarid Eesti loodusmängude seeria uhiuuest tootest “Mets talvel”. Suur magnetmäng selgitab, millised metsloomad on talvel aktiivsed, kuidas muutub nende karv, millised on nende jäljemustrid, millest nad talvel toituvad jne. Lasteaedade palvel on valminud ka metsamängude lisakomplekt, mis sisaldab eestikeelseid loomanimesid, erinevaid täringud ja muud kasulikku. Kõik materjalid on magnetilised, puidust ja eestikeelsed!

Mets talvel

Vertikaalsete mängupaneelide seeria "Plug It"

Oleme kokku monteerinud uudse lahendusega vertikaalsete mängupaneelide seeria “Plug it”, mida saab kombineerida erinevate mängude ja õppevahenditega. Põnev seinamängude seeria viib õppetöö laua pealt seinale ning kasutusala on lai – lisatoodete valikusse kuuluvad näiteks rühma-, õppe- ja liikumismängud, mosaiigid, pallirada, leiutaja komplekt, Fröbel ja sensoorsed vahendid. Kõiki tooteid saab ise proovida!

Vaata tutvustusvideot SIIT

Vertikaalmängude seeria "PlugIt"

Interaktiivne programmeerimismäng "Cody Block"

Esitleme Eestis esmakordselt ekraanivaba interaktiivset programmeerimismängu, mis on valmistatud täispuidust. See täiesti uudne õppemäng saab lastele selgeks paari minutiga ning muudab programmeerimise algtõdede omandamise põnevaks absoluutselt iga lapse jaoks! Mänguversioone on mitmeid, tule ja katseta!

Vaata tutvustusvideot SIIT

Interaktiivne robootikamäng

Sensoorsed teraapiavahendid

Täiesti uue valdkonnana pakub Taibutera sel aastal Inglise tootja LearnPlay Sensory paljukiidetud sensoorseid vahendeid nagu laavalambid, raskustekid, suured valgusteraapiavahendid ja sensoorse integratsiooni vahendid. Esimesed tooted on juba meie lattu saabunud ning kohapeal saab tutvuda ka tootja ülejäänud kataloogivalikuga.

Sensoorsed vahendid

Valik õppevahendeid ja mänguasju vähemalt -30%

Et uutele õppevahenditele ja mängudele laos kiiremini ruumi teha, leiab meie OUTLETIST palju uusi soodushinnaga tooted, millest on järel veel viimased eksemplarid ja mida rohkem juurde tulemas ei ole. Põnevaid vahendeid leiab nii metoodikakabinetti, kunstiklassi kui rühma!

Anna enda tulekust teada:

Lisaks õppeasutustele on infopäevadele lahkesti oodatud ka kõik muud lastega tegelevad ettevõtted ja ühingud. Astu meie juurest läbi endale sobival ajal, kuid et teaksime Sind kohvi ja suupistetega oodata, anna palun oma tulekust võimalusel ette teada:

info@taibutera.ee või 528 5259

NB! Parkimine Taibutera poe ees on tasuline (2€/h).

NB! Infopäevadel teeme pilte ja lühivideoid Taibutera veebilehel ja sotsiaalmeedias kasutamiseks. Kui te ei soovi jääda avaldatava pildi või video peale, andke meile sellest teada.

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ