ALATES 35€ TRANSPORT TASUTA

Jõulukingid lasteaeda

Kas sinu lasteaias käib jõuluvana rühma lastele kingitusi jagamas? Olete võib-olla koos vanematega mõelnud, et kommi asemel võiks paki sisse poetada midagi tervislikumat, aga pole ideid või tundub teostus keeruline? Tegelikult on see lihtsamast lihtsam – ütle meile laste vanus, arv ja kingieelarve ning me teeme selle töö ise ära!

Kuidas see täpsemalt toimib ja milleks kiirustada?

Tark ei torma, kuid nutikas planeerib ette! Esiteks soovime säästa sind viimase hetke kingipaanikast, et saaksid nautida muretut jõuluootust. Teiseks on väga tõenäoline, et ülemaailmsetele tarneprobleemide ja toormematerjalide defitsiidi tõttu hakkavad hinnad enne jõule tõusma, kaup ei jõua enam tootjate ladudesse ning selle tulemusena laiutab poeriiulitel juba õige pea tühjus. Paraku tuleb siis jõulukuul leppida sellega, mis kiirematest järele on jäänud. Seega tasub sel aastal jõuluteema kiiremas korras arutlusele võtta!

Meie ladu on praegu täis UHIUUSI, ARENDAVAID ja PÕNEVAID jõulukingitooteid, mille spetsiaalselt lasteaialaste kingikottidesse välja oleme valinud. Et korraldamine sinu jaoks veelgi mugavam oleks, leiad veebipoes iga kingituse juurest lisatootena sobivas suuruses jõuluteemalise nimekleebisega puuvillakoti, mis koos kingitusega ostes on –50% soodsam ning olenevalt suurusest saab seda hiljem kasutada näiteks sussi- või spordiriiete kotina!

Mida põnevat pakume kommi asemel ja kommile lisaks

Päris kindlasti saavad lapsed pühade ajal maiustusi rohkem kui piisavalt. Uuringud näitavad, et lapsed tarbivad suhkrut päevasest soovitatud kogusest tegelikult kuni 4 korda rohkem! Kui neist jõulupakis siiski päris loobuda ei raatsi, siis äkki asendame vähemalt osa neist millegagi, mis ka peale pühi rõõmu tooks? Allpool on meie selle aasta soovitused kommipaki asendamiseks või täiendamiseks:

SÕIMERÜHMALE sobivad kingitooted leiad SIIT. Taibutera lemmikud on sel aastal:

VANUSELE 3-7 on valik laiem, leiad need SIIT. Taibutera lemmikuteks on seekord uued tooted, mida võib vastavalt eelarvele kingipakki ka mitmekaupa komplekteerida:

  • Magnetiline joonistamistahvel “Õun” (5,94 eur) on heaks alternatiiviks helendavatele ekraanidele ning arendab sealjuures käelist osavust ja motoorseid oskusi.
  • Vahvad kaasaskantavad minimängud “Lõbus nägu”, “Kalapüük” ning “Trips traps trull & Tsirkus” (4,94 eur) mugavates metallkarpides on õpetlikud ja pakuvad sisukat meelelahutust.
  • Laste LED pealamp (2,50 eur) on kasulik abimees nii pimedal koduteel, loodusmatkal kui lasteaia hämaral õuealal.

LIITRÜHMALE soovitame tooteid, mis sobivad samahästi nii 2- kui 7-aastastele:

  • Rütmipillide komplekti (8,22 eur) kuuluvad käepidemega kastanjett ja guiro, millega on lõbus erinevaid rütmiharjutusi teha.
  • Vahva minimäng “Kalapüük” (4,94 eur) arendab käe-silma koostööd, mängu saab kasutada ka loendamise ja lihtsamate matemaatikatehete õpetamiseks.

Ei leidnud sobivat toodet või soovid lisa küsida?

Kui veebipoes ei ole soovitud toodet piisavas koguses või soovid pakkumist hoopis mõnele muule tootele, helista meile julgelt telefonil 528 5259 või kirjuta info@taibutera.ee. Aitame sul kingiteemaga kiirelt ja muretult ühele poole saada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See veebileht on kaitstud reCAPTCHA poolt ning seetõttu kehtivad Google privaatsustingimused ja kasutustingimused.

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ