KAUP KIIRELT KÄTTE!

OOTAME KÜLLA

Esinduskauplus aadressil Mustamäe tee 55 on avatud E-R kell 11-18. Infotelefon 514 1560 (eraklient/ettevõte) ja 5558 1378 (õppeasutus).

Vaata asukohta

Õuehooaja infopäevad

Tule meile külla reedel, 14. aprillil kell 10-17 või laupäeval, 15. aprillil kell 10-15. Asume aadressil Mustamäe tee 55, Tallinn.

Me kõik teame, et väljas olemine ja mängimine on lastele kasulik. See parandab tervist ja soodustab arengut. Aga kui tavapärane jalgrattasõit, kulli mängimine või keksu hüppamine hakkavad igavaks muutuma ja tahaks sel aastal midagi UUT ja PÕNEVAT? Taibutera on selleks kevadeks varunud hulga põnevaid vahendeid, mille abil saab õues läbi viia nii õppe- kui kunstitegevusi, uurida loodust ning liikuda ja mängida nii, et tuppa tulla enam ei tahakski!

Mis täpsemalt toimub?

Lisaks põnevatele uutele toodetele on võimalik oma silmaga näha kokku panduna kõiki suuri õuevahendeid nagu mudaköögid, jalgrattad, mobiilsed karussellid ja vee- ja liivalauad ning palju muud põnevat, mis sobivad kasutamiseks nii lasteaias, mängutoas kui ka koduaias.

Kohapeal on tutvustatavatele toodetele ka mitmeid magusaid eripakkumisi!

Beleduc õuevahendid

Räägime lahti, mille poolest erinevad Saksa firma Beleduc õuevahendid teiestest omasugustest ja miks neid teistele eelistada. Nii erinevaid rattaid, mudakööke, mobiilset vee- ja liivalauda, karusselli, õuekaalu, koppa ja teisi õuevahendeid on võimalik ise testida. Spetsiaalse videopöördumise Eesti Lasteaedadele teeb ka Beleduci peadisainer!

Uued õuesõppevahendid

Anname põhjaliku ülevaate uutest õuesõppevahenditest. Tutvustame erinevaid looduse uurimise vahendeid ja aiatööriistu. Samuti saab kohapeal testida realistlikke kivitempleid ja -rulle ning põnevaid vahendeid leiab ka selleks, et kunstitunnid õue viia.

Tuban hiigelmullid

Kvaliteetset Tuban hiigelmullivedelikku ja mullirõngaid tuleb tutvustama ja demonstreerima Tubani esindaja Baltikumis. Ühtasi saab tema käest nõu, kuidas viia läbi põnevaid mullipidusid ning milliseid vahendeid erinevas vanuses lastele valida.

Uudsed bioplastist õuemänguasjad

Tutvustame esmakordselt uhiuusi bioplastist toodetud liivamänguasju ja mudaköögi sisustustooteid Taani firmalt Dantoy! Need suhkruroo jääkidest valmistatud mänguasjad sobivad nii siseruumi kui õuealale ning on loodud kasutamiseks nii vihma, lume kui päikesepaisteliste ilmadega.

Anna endast märku!

Lisaks õppeasutustele on infopäevadele lahkesti oodatud ka kõik eraisikud ning teised lastega tegelevad ettevõtted ja ühingud. Astu meie juurest läbi endale sobival ajal, kuid et teaksime Sind oodata, anna palun oma tulekust märku:

info@taibutera.ee või 528 5259

NB! Infopäevadel teeme pilte ja lühivideoid Taibutera veebilehel ja sotsiaalmeedias kasutamiseks. Kui te ei soovi jääda avaldatava pildi või video peale, andke meile sellest teada.

Sulge

Logi sisse

Sulge

Ostukorv (0)

Ostukorv on tühi Ostukorvis pole tooteid.

Taibutera

mänguasjad ja õppevahendid – Taibutera OÜ